KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13138407
nr 1313 8407
Signerad J Szaba. Olja på duk, 51x41cm, lagad duk.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:12:44
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)